Partnerzy projektu UE

Tomex Sp. z o.o.

Sprawdzony partner Twojej inwestycji.

Przedsiębiorstwo TOMEX Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 31 lat

Prowadzimy prace remontowe oraz inwestycyjne na instalacjach m.in: PKN ORLEN S.A. – Zakład Płock, ORLEN POŁUDNIE – Zakład Trzebinia oraz Terminale Paliw w całej Polsce. Prace te wykonujemy od początku naszej działalności.

Dla wielu przedsięwzięć dostarczamy obsługę projektową i inżynieryjną. Poza tym świadczymy usługi o charakterze serwisowym oraz zabezpieczamy pogotowie techniczne na obsługiwanych obiektach. Ze stałymi klientami posiadamy zawarte umowy długoterminowe.

 

Nasza firma to zgrany zespół dobrze przygotowanych, doświadczonych inżynierów i specjalistów posiadających wiedzę oraz doświadczenie zdobyte w różnego rodzaju strukturach.

Okres najnowszej historii Spółki charakteryzuje się znacznym wzrostem zarówno przychodu, jak również rangą i wielkością zrealizowanych zadań. Wzrost ten idzie w parze z rozwojem naszej kadry inżynierskiej – wciąż poszerzamy nasze kompetencje.

usługi Tomex
Realizacje Tomex Trzebinia
Certyfikaty i uprawnienia Tomex

Firma Tomex posiada także doświadczenie w budowie, konserwacji – bieżącym utrzymaniu instalacji petrochemicznych, chemicznych znajdujących się w strefach zagrożenia wybuchem.

W ostatnich latach przyznano firmie TOMEX Sp. z o.o. wyróżnienia w rankingu  miesięcznika Forbes „Diamenty Forbes” oraz Gazela Biznesu przez dziennik „Puls Biznesu”, co świadczy o dynamicznym rozwoju firmy oraz jest potwierdzeniem wiarygodności finansowej.

Sprawdź nasze realizacje